Personel

Marta Sut

lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko- dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Polsce, Irlandii Północnej oraz Anglii.

W pracy zawodowej szczególnie interesuje się estetyczną odbudową zębów. Jest absolwentką prestiżowych kursów: rocznego kursu Cosmetic Dentistry and Aesthetic Restorative Dentistry oraz Advance Occlusion and Treatment Planning pod okiem najlepszego w Wielkiej Brytanii oraz jednego z najlepszych na świecie specjalistów stomatologii estetycznej, Doktora Christophera Orr’a.

Obecnie lek. dent. Marta Sut pogłębia wiedzę i umiejętności na polu periodontologii, skupiając się na niechirurgicznym leczeniu periodontologicznym. Ukończyła kurs Masterclass in Periodontal Disease w Chelmsford we Wschodniej Anglii. Jest członkiem European Federation of Periodontology, British Society of Periodontology and Implant Dentistry oraz Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego.

Marta od wielu lat zajmuje się także medycyną estetyczną. Podczas wieloletniego pobytu w Anglii kształciła się w tym kierunku biorąc udział w kursach i szkoleniach prowadzonych przez renomowanych lekarzy medycyny estetycznej. Jej podejście do medycyny estetycznej polega na zachowaniu balansu, dobrego smaku i podkreśleniu naturalnego piękna pacjenta.