MAWIDENT

Dental traveling

Przyjedź do Trójmiasta i w atrakcyjnej cenie zadbaj o piękny i zdrowy uśmiech w profesjonalnym gabinecie.

Zespół specjalistów pracujących w Mawident posiada bogate, wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu oferuje leczenie stomatologiczne na bardzo wysokim poziomie, wykorzystując najnowocześniejsze metody. Profesjonalne materiały stomatologiczne oraz współpraca z zaufanymi laboratoriami protetycznymi sprawiają, że leczenie w Mawident jest przede wszystkim skuteczne. Sumiennie dbamy o to, aby wizyta w Mawident odbywała się w komfortowej i miłej atmosferze z zapewnieniem wymaganego bezpieczeństwa.

Zachęcamy Pacjentów z zagranicy do rozpoczęcia leczenia w naszym gabinecie. Zapewniamy pełną informację o planie leczenia i wizytach kontrolnych. Przygotowujemy plany kosztów, które mogą być potrzebne dla firm ubezpieczeniowych. Odpowiadamy na każde pytanie zainteresowanego Klienta i pomagamy w organizacji jego pobytu. Ponadto oferujemy pomoc w sprawach organizacyjnych, typu transport z lotniska, zakwaterowanie w najlepszych trójmiejskich hotelach w specjalnych cenach, zwiedzanie z przewodnikiem, czy inne atrakcje umilające pobyt w Trójmieście.

Po wykonanym zabiegu informujemy naszych Pacjentów o zaleceniach pozabiegowych oraz umawiamy na wizyty kontrolne.

Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty Mawident, bo czy można wymarzyć sobie lepszy powrót z urlopu aniżeli z pięknym uśmiechem?